a
IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
#1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz?


 

 #1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Eliott Griffiths

Eliott Griffiths

Liczba postów : 2

#1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz? Empty
PisanieTemat: #1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz?   #1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz? I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2020 1:47 pm

Zbyt wiele w życiu Eliott’a nie zmieniło się. Jego nastawienie pozostało w dalszym ciągu takie samo. Nie zamierzał zrobić niczego, aby nieco polepszyć stan własnego życia. Zresztą, przecież on nie widział żadnego problemu w tym, że ćpał i pił do oporu. Zniknął na jakiś czas z miasta tylko i wyłącznie dlatego, że jego ojcowie byli bardzo blisko znalezienia go. A przecież nie chciał przerabiać z nimi w kółko tego samego. Ile można było prosić dorosłego człowieka o to, aby się nie zmienił? Nie był już małym dzieckiem i przecież to on wiedział najlepiej, co jest dla niego dobre. W ostatnim czasie trzymał się go wisielczy humor, w dodatku nie miał ochoty na towarzystwo żadnych kobiet w swoim życiu. To nie w jego stylu. Coś ewidentnie wisiało w powietrzu.
Siedząc w klubie, sączył kolejnego drinka – nie liczył, bo po pewnym czasie stracił rachubę. W każdym razie, był już na tyle wstawiony i odurzony różnymi środkami, że świat stał się dla niego nieco bardziej akceptowalny. Przechylił zawartość szklanki, a brunatny alkohol pieścił jego gardło swoim dość specyficznym smakiem. Uśmiechnął się pod nosem, gdy obok jego stolika przeszła wysoka i dosyć zgrabna dziewczyna. Narkotyki potrafiły zdziałać cuda. Zawołał za kobietą, ale na jego nieszczęście musiał wpaść na osobę o dwie głowy niższą od niego, a cały drink, który trzymała nieznajoma wylądował na jego koszuli. – Co się odjebało.. – spojrzał na swoje ubranie i w pierwszej chwili nie rozpoznał dziewczyny, która przed nim stała. Przeklął głośno, bo dziewczyna która na niego czekała właśnie się zmyła. Spiorunował wzrokiem całą winowajczynię i spojrzał na nią z wyrzutem. Ale zaraz, zaraz.. Coś mu tutaj nie pasowało. – No kurwa nie wierzę – założył ręce na biodrach i musiał aż usiąść z wrażenia. Zresztą, spożyte procenty też trochę go do tego zmusiły. – Albo za dużo wypiłem albo to słynna Kaela, która zwiała, bo nie była wystarczająco odważna do wielkich rzeczy – prychnął i chwycił za butelkę whisky. Nie będzie się przecież rozdrabniać i nalewać sobie do szklanki.
Powrót do góry Go down
Kaela Goodwin

Kaela Goodwin

Liczba postów : 2

#1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz? Empty
PisanieTemat: Re: #1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz?   #1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz? I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2020 4:14 pm

Kaela cieszyła się naprawdę dobrym życiem, jeżeli można to tak powiedzieć. Na początku miała trochę zawirowań życiowych, ale z drugiej strony kto ich nie ma? Zbłądziła, jednak miała tyle samozaparcia i silnej woli, której dziewczynie nie brakowało. Uwielbiała zwierzęta i od zawsze chciała być weterynarzem i sukcesywnie, jak wspomniałam, po kilku zakrętach i perturbacjach leczy milusińskich sporej ilości ludzi. Kaela ma bardzo odważny styl i czasami jest brana za nieodpowiedzialną i okropną z charakteru osobę, ponieważ tak się prezentuje. Ale jakże mylne to wrażenie! Niebieskowłosa podchodzi do swojej pracy bardzo na serio i z wielkim sercem, dlatego psy i kotki oraz inne pupile kochały Goodwin. A ona kochała je! Z sumienna starannością wykonuje swoje obowiązki i ludzie też się do niej przekonali,ponieważ dowiodła, że jest zupełnie inną osobą niż na pierwszy rzut oka. Zajmowała się sobą i swoją karierą, więc czego chcieć więcej? No właśnie, jej to w zupełności wystarcza.
Dzisiaj wyszła z koleżankami się trochę zabawić. Potańczyć i wypić jakieś super kolorowe drinki, które mają mała zawartość alkoholu. Nie miała ochoty na żadnego rodzaju używki, a właściwie to na prochy. Już dawno się w to nie bawiła, ponieważ nie chciała stracić kontroli nad swoim życiem. Potrzebowała stabilizacji i spokoju po to tym co działo się w życiu jej rodziny. Szła sobie spokojnym krokiem z wyżej wspomnianym drinkiem, gdy zderzyła się z twardą męską klatką piersiową. Zaklęła cicho. No tego się nie spodziewała. Podniosła swoje oczy i się zdziwiła jak by zobaczyła ducha. Szybko się zreflektowała, ponieważ Eliott już zaczął rzucać nożami.
- Wielkimi rzeczami nazywasz ćpanie i picie? Wow, brawo Griffiths. Masz dobre priorytety. - nie zdziwiły jej jego słowa, ponieważ odcięła się od mężczyzny. Nie chciała się stoczyć jak on i wyglądać jak nieszczęście. To nie było dla niej.
Powrót do góry Go down
 

#1 Co ja robię tuuu, co ty tutaj robisz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Eliott Griffiths & Kaela Goodwin-